Ambulans Projelendirme Hizmeti, tadil etmiş olduğunuz panelvan veya box tip ambulansınızı tarafımızca projesini hazırlamakta ve TSE’ye sunmaktayız.

Mercedes Sprinter,  Ford Transit ve daha nice aracın uygunluk belgesi düzenlemekteyiz. 1789, 1865 standartlarına uygun bir şekilde düzenlemekteyiz. Uygunluk belgesinin ardından, sizler adına kendi imzalı belgemizi TSE‘ye sunmaktayız. Onayımızı alıp sizi en yakın TüvTürk muayene merkezine yönlendirmekteyiz.

Muayene sonunda olumlu sonucu almanızın ardından ruhsatınıza işletme yapıyor, sonrasında gönül rahatlığıyla ambulansınızı kullanmaya başlıyorsunuz.

SC sınıfı ambulansınızın ruhsatınıza AF gövde kodundan dönmesinin üzerine renk olarak eğer Acil Yardım Ambulansı ise kırmızı-beyaz, Hasta Nakil Aracı ise mavi beyaz renk kodu almanız gerekmektedir.

Kullanılan Linkler:

https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx

https://basvuru.tse.org.tr/uye/

Aracın ön ve arkasında siren cihazı mavi renkte tepe lambası bulunmak zorundadır. Kabin için hasta girişine uygun olmalı arka kapılar ise 90 derece açılabilmelidir. Hasta girişine ek olarak birde acil çıkış olması gereklidir. Hasta kabininde iki adet perdeli pencere olmak zorundadır. Bu nedenle hasta kabinin iç aydınlatma ve ısıtma sistemlerinin bulunması gereklidir. Sedye üstünden aracın tavanına tutunma yeri olmalıdır. Kabin içinde kilitli ilaç bölümü olmalıdır. Böylelikle araç içinde ilaç temini olmaktadır. Tasarım konusunda TS EN 1789 mevzuatına uygun olması gerekmektedir. Kabin içinde havalandırmanın iyi derece olması gereklidir. Böylelikle kabin içerisinde temiz hava problemini ortadan kaldırmaktadır.

Bu özelliklerin tamamı olduğu zaman araç TSE araç kontrol merkezinde kontrol ettirilmelidir. Bu kontroller sonrası araç uygun şartlar ve donanıma sahipse onaylanır. Kısacası mühendisiniz size gerekli projenizi teslim edecektir. Projesi geçmiş olan araç TUVTURK tadilat muayenesine girecektir. Sonuçta projesi biten araç en yakın noterden yeni ruhsatı çıkaracaktır.

Diğer araç projeleri için bizimle aşağıdaki kısımdan veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

kocaeli ofis

Kozluk Mahallesi Saray Yokuşu Sokak No: 11/c
İzmit/Kocaeli

Ankara OFİS

Aydınlıkevler Mahallesi Şehit Mustafa Baş Caddesi No:18/B
Ankara/Altındağ

Çalışma saatleri

Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Cumartesi – Pazar 10:00 – 16:00

İletişim

Email: [email protected]
Cep Tel: +90 507 837 1693
Tel: +312 317 2004

Center Araç Proje © 2021 Center Teknoloji All rights reserved